KONST / Litografier / Färglitografi 14103161
nr 1410 3161
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/125, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:15:11
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr